Β΄ Δημοτικού: Επίσκεψη σε ελαιοτριβείο 31 Δεκεμβρίου 2013 Β Δημοτικού / Εκδρομές-Επισκέψεις / Επισκέψεις / Νέα / Τάξεις Πριν μερικές μέρες, στις 6 Δεκεμβρίου, επισκεφτήκαμε το ελαιοτριβείο του Τυμπάνου. Εκεί γνωρίσαμε τον τρόπο παραγωγής του λαδιού και απολαύσαμε υγιεινό και νόστιμο κολατσιό με ψωμί, φρέσκο λάδι, ρίγανη και ελιές. ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ Η δημιουργικότητα και η καινοτομία διδάσκονται στο ΑΞΙΟΝ 9 Ιανουαρίου 2021 Μαθηματικά Ταλέντα ΑΞΙΟΝ 22 Δεκεμβρίου 2012 Δημοτικό ΑΞΙΟΝ: Οι ομάδες ρομποτικής 6 Οκτωβρίου 2013