Β Δημοτικού - 19 Δεκεμβρίου 2023

Γιορτή

Παρακαλώ πολύ μην ξεχάσετε να φορέσετε τα ρούχα που σας σημειώσαμε πάνω στις σακούλες Η&Μ.

Καλεσμένοι: μαύρα παπούτσια

Νονός: μαύρα παπούτσια

Στρατιωτάκι: μαύρα παπούτσια

Ποντικίνα: άσπρα παπούτσια

Καρυοθραύστες: μαύρα παπούτσια

Μπαμπάς: μαύρα παπούτσια

Κλάρα: άσπρα παπούτσια και τα μαλλιά μισά πιασμένα πίσω και την στέκα – κορώνα από πάνω

Μαμά: μαύρα παπούτσια και τα μαλλιά πιασμένα πάνω κότσο

Ζαχαρένιες: ροζ ή άσπρα παπούτσια τα μαλλιά μισά πιασμένα πίσω και την στέκα – κορώνα από πάνω

Ταχυδρόμος: μαύρα παπούτσια

• Σας προσκαλούμε στην φετινή χριστουγεννιάτικη παράσταση “Καρυοθραύστης” που θα πραγματοποιηθεί στις 18:00 στον χώρο του σχολείου ΑΞΙΟΝ.
    Σας περιμένουμε όλους για να μοιραστούμε αυτήν την όμορφη στιγμή!

• Υπενθυμίζεται ότι θα πραγματοποιηθεί bazaar.  Όσοι θέλετε μπορείτε να φέρετε ό,τι επιθυμείτε (κατασκευές, φαγώσιμα, ρούχα, βιβλία, γλυκά κ.α.), για να ενισχύσετε το σκοπό. Τα έσοδα θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό.
  • Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να τηλεφωνήσετε στον προσωπικό αριθμό (6948545747)
  • Τετάρτη 20/12 Ανταλλαγή δώρων (έως 15 ευρώ)
  • Πέμπτη 21/12 Ονειρούπολη

❤️ 6 μέρες για τα Χριστούγεννα! 🌲3 μέρες σχολείο!