Πρώτη μας μέρα στο σχολείο! 25 Σεπτεμβρίου 2013 Β Δημοτικού / Νέα Πέρασε το καλοκαίρι! Πίσω στο σχολείο, δεν είμαστε πια οι μικρότεροι, είμαστε δευτεράκια. Είδαμε την καινούργια μας τάξη, τους συμμαθητές μας και την καινούρια μας δασκάλα. Θα περάσουμε υπέροχα, καλή σχολική χρονιά! ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ Διάκριση στους Αγώνες Ρητορικής Τέχνης Pierce 2022 14 Μαρτίου 2022 Ανιχνεύουμε το περιαστικό δάσος της Ξάνθης 9 Νοεμβρίου 2021 Η Άλκη Ζέη στο ΑΞΙΟΝ 14 Απριλίου 2014